מסנן מים ביתי עמיעד אלפא להפחתת אבנית וטיהור המים

  • פילטר להפחתת אבנית וטיהור מים
  • היחיד בעל תו תקן מכון התקנים לטיפול במי שתייה – לשימוש ביתי סינון וטיהור.
  • המארז כולל מחסנית סילגארד (סיליפוס) (550 גרם) להפחתת אבנית הניתנת להחלפה מהירה וקלה, ורשת 50 מקרון אלחלד לעצירת לכלוך וחלקיקים.
  • מצויד בברז ניקוז תחתון לריענון הסילגארד (סיליפוס) ולניקוז משקעים שהצטברו בסנן.
  • קל לתפעול ולתחזוקה שוטפת.
  • המסנן מותקן על קו המים הראשי לבית, סמוך לשעון.
amiad alpha banner

ללא התקנה

800

800 ₪
חסכון של 80 ₪

המחיר כולל מע”מ
משלוח בתוספת ₪30

amiad alpha banner

כולל התקנה

1,175 ₪

1,057

+ מחסנית נוספת מתנה

הטבה בשווי 272 ₪

המחיר כולל מע”מ

דמי משלוח
סימון וי

ההרשמה לאחריות עמיעד תתבצע לאחר הרכישה

מסנני מים דירתיים –
זה עמיעד.

מסנני המים של עמיעד ידועים כבעלי הטכנולוגיה מהמתקדמת בעולם, ופותחו בהתאמה לתנאי האקלים הישראלי. הם מגינים על הצנרת הביתית, מכשירי החשמל, מערכת ההשקיה והסביבה, ואף חוסכים בהוצאות מיותרות.

איך עובד מסנן מים ביתי
של עמיעד?

סינון המים מתבצע ע”י העברת המים הזורמים לבית דרך גליל סינון מיקרוני מפלדת אלחלד (נירוסטה) ומחסנית המכילה סילגארד (סיליפוס). פעולה זו גורמת למינרלים יוצרי האבנית שלא לשקוע באביזרים בהם עוברים או עומדים מים. הסילגארד (סיליפוס) בעל אישור מכון התקנים לפי ת”י 5438.

סינון מיקרוני לכל המים
שנכנסים הביתה!

הסינון באמצעות עמיעד סופר מהווה קו הגנה איתן בכניסה לבית וממוקם באזור בעל גישה נוחה לניקוי ולשמירה על מים נקיים בצנרת ובמכשירי החשמל. עמיעד סופר מצויד במנגנון ייחודי המתריע בפני הצטברות לכלוך, מאפשר ניקוי פשוט של המסנן בזמן ומונע ירידת לחץ והצטברות חיידקים.

עמיעד - חיים עם פחות אבנית

מי השתיה

במי השתיה

במכונת הקפה

במכונת הקפה

קומקום החשמלי

בקומקום החשמלי

במקלחת

במקלחת

במכונת הכביסה

במכונת הכביסה

בדוד השמש

בדוד השמש

רוצה לדעת עוד?

האבנית במי השתייה שלנו מורכבת מיוני סידן, מגנזיום ויוני מימן פחמתי (ביו קרבונט) הנחשבים למינרלים טובים המספקים חלק מחוסרי המינרלים בגוף האדם – במיוחד חוסרי סידן ומגנזיום. האבנית שוקעת על גבי גופי החימום, צנרת הבית ואביזרי המים השונים, בעיקר בתהליך חימום המים – תהליך המאיץ את שקוע האבנית.

תהליך שקיעת האבנית מופרע ומופסק כאשר המים העוברים במסנן באים במגע עם הסילגארד (סיליפוס) בתנאים נכונים (זמן מגע וטכנולוגיות זרימה). הסילגארד (סיליפוס) נמס באיטיות במים בהתאם לספיקת המים וכמות האבנית, ונדרש לחדש אותו: החלפת מחסנית במסנני עמיעד אלפא ועמיעד סופר אחת ל-6 חודשים או 125,000 ליטר, ובמסנן עמיעד קומפקט אחת ל-4 חודשים או 85,000 ליטר.

עמיעד סופר / עמיעד אלפא / עמיעד קומפקט > תו תקן סילגארד (סיליפוס) >
כאשר האבנית נדבקת לגוף החימום היא יוצרת שכבת בידוד. זמן ויעילות החימום מתארכים – וכפועל יוצא עלויות החשמל עולות (לדוגמה זמן חימום המים בדוד השמש, במכונת הכביסה ואפילו בקומקום החשמלי). ככלל אצבע, עובי אבנית של 1מ”מ אבנית מעלה את צריכת החשמל בכ-10%. המחיר יכול להיות משמעותי ביותר. מלבד עלויות החשמל, נזק נוסף נגרם בצנרת הביתית אשר נסתמת עד למצב בו המים אינם עוברים (ממש כמו סתימת עורקים בגוף האדם). בהתקנת מסנן דירתי או ביתי וטיפול נכון אנו מאריכים את זמן חייהם של גופי החימום ותקינותם לשנים רבות, מבלי להגיע לתחזוקת שבר אלא כפעולת מניעה קבועה בתחזוקת הבית.
המכלול קיים במסנן ‘עמיעד סופר’ ואינו קיים בדגמים אחרים – מדובר במאפיין הנותן אינדיקציה לניקוי נדרש של רשת הסינון. המנגנון מזהה את הפרש הלחצים בין כניסת המים לבית לבין היציאה, באם רשת הסינון שלנו בדרגת 50 מיקרון נסתמת מלכלוך אין ביכולת המים לעבור בלחץ נדרש לתוך הבית שלנו עקב הסתימה ולנו לא יהיה לחץ בברזים. לכן הכפתור האדום במכלול מורה הסתימה יעלה למעלה וייתן לנו התראה על כך. המהלך הבא יהיה תחזוקה וניקוי רשת הסינון והחזרת המסנן לפעילות שגרתית עם לחץ מים תקין.
מסנן המים של עמיעד הינו בעל אישור מכון התקנים. התקן בו אנו נדרשים לעמוד הוא תקן מס’ 1505 של מכון התקנים הישראלי – המייעד את המסנן על כלל חלקיו וגם את מחסנית הסילגארד (סיליפוס) – לשימוש למי שתייה. פרוטוקול הבדיקה מורכב מעשרות בדיקות שונות אשר מכשירות את המסנן לשימוש בטוח ועל פי התקן לשימוש לצרכן הפרטי. לצפייה בתעודות: עמיעד סופר / עמיעד אלפא / עמיעד קומפקט > קישור לאתר מכון התקנים
צוות מתקיני הבית של עמיעד, נבחר בקפידה ועומד בכל הקריטריונים וערכי הליבה של עמיעד. מקצועיות, יושרה והגינות, שירות אישי ושאיפה למצוינות הנם רק חלק מהיתרונות להם זוכים ללקוחותינו. במהלך ההתקנה, מעביר המתקין הדרכה על אופן השימוש, הטיפול, התפעול והתחזוקה. עונה על כל שאלות הלקוח ומהווה כתובת נוספת בעת הצורך. לרשימת המתקינים המורשים של עמיעד

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך