סינון מים זה עמיעד

הצלחה עולמית

כבר למעלה מיובל מובילה עמיעד בפיתוח וייצור פתרונות סינון וטיפול במים, ליישומים מגוונים בבתים פרטיים ובנייני מגורים, בתשתיות מים תעשייתיות, עירוניות וחקלאיות, ביותר מ-80 מדינות בעולם. החברה פועלת ממטה עמיעד ומרכז המחקר והפיתוח בישראל, כמו גם ממספר חברות-בנות ומרכזי ייצור ברחבי העולם.

טכנולוגיה ישראלית

עמיעד מתגאה בטכנולוגיה ישראלית, מהמתקדמות בעולם, המתמודדת עם האתגרים הנובעים ממקורות מים מגוונים. קו המוצרים הרחב כולל מסננים – בעלי יכולת ניקוי עצמי באופן אוטומטי, חצי אוטומטי, או ידני – המיוצרים לתפקוד יעיל ואמין לאורך שנים.

מחויבות בלתי מתפשרת

כשחקנית ראשית בענף הסינון, עמיעד שמה לה כמטרה להמשיך לפתח מערכות חדשניות ואמינות, ולהעניק שירות איכותי ותמיכה מקצועית ומהימנה לכל לקוח ולקוחה ברחבי העולם.

אחריות חברתית

אנו כאן כדי להושיט יד, לחבר ולהעצים את עובדי החברה, את הארגון שלנו ואת הקהילות סביבנו. מטרתנו היא לשלב ולשתף את המשאבים שלנו ולתרום מהידע והניסיון שלנו לטובת העובדים, השותפים העסקיים והקהילות שלנו.

המסננים הביתיים של עמיעד

מסנני המים הביתיים של עמיעד מיועדים לטיהור מים ולהפחתת שיקוע אבנית, למניעת לכלוך, זיהומים, סתימות ונזילות. המסננים פותחו בהתאמה לתנאי האקלים הישראלי ונושאים תו תקן של מכון התקנים. תוך הפחתת האבנית הם מגינים על הצנרת הביתית, הברזים, מכשירי החשמל ומערכת ההשקיה, ואף חוסכים בחשמל ובהוצאות מיותרות העלולות להיגרם עקב נזקי אבנית וחלודה. צוות מתקיני הבית של עמיעד, נבחר בקפידה ונוהג על-פי הקריטריונים וערכי הליבה של עמיעד. מקצועיות, יושרה והגינות, שירות אישי ושאיפה למצוינות הנם רק חלק מהיתרונות להם זוכים ללקוחותינו.

יותר משתלם ובטוח לרכוש מעמיעד

הגב של עמיעד

הגב של עמיעד

חסכון בתחזוקה ובאנרגיה

חסכון בתחזוקה ובאנרגיה

הגנה על מכשירים וצנרת

הגנה על מכשירים וצנרת

באישור מכון התקנים

באישור מכון התקנים

מוצר ישראלי

מוצר ישראלי

תו תקן

תו תקן