מסנני עמיעד לסינון וטיהור מים ולהפחתת שיקוע אבנית

מסנני המים הביתיים של עמיעד ידועים כבעלי הטכנולוגיה מהמתקדמת בעולם, ופותחו בהתאמה לתנאי האקלים הישראלי. הם מגינים על הצנרת הביתית, מכשירי החשמל, מערכת ההשקיה והסביבה, ואף חוסכים בהוצאות מיותרות.

מסנן עמיעד סופר
המתקדם עם מורה סתימה

החל מ- 1,030

1,550 ₪
חסכון של 630 ₪

מסנן עמיעד אלפא
הבסיסי והמוכר

כולל התקנה 1,110

1,600 ₪
חסכון של 650 ₪

מסנן עמיעד קומפקט
ייעודי למקומות צפופים

כולל התקנה 870

השוואה בין המסננים

מסנן ביתי / דירתי

החל מ-1030 ₪

1,030 ₪

מסנן ביתי / דירתי

החל מ-800 ₪

800 ₪

להתקנה במקומות צפופים

החל מ-480 ₪

480 ₪

מורה סתימה
סימון וי
ברז ניקוז תחתון
סימון וי
סימון וי
סימון וי
התאמה לתנאי
מז"א ישראלי
סימון וי
סימון וי
סימון וי
תו תקן ישראלי
סימון וי
סימון וי
סימון וי
רשת סינון נירוסטה

50 מיקרון

50 מיקרון

50 מיקרון

לחץ מינימלי

 1.5 בר

 1.5 בר

 1.5 בר

לחץ מקסימלי

עד 6 בר

עד 6 בר

עד 6 בר

מידות המסנן

אורך: 47 ס”מ
קוטר: 17 ס”מ
קוטר חיבור צינור: “¾

אורך: 40 ס”מ
קוטר: 17 ס”מ
קוטר חיבור צינור: “¾

אורך: 27 ס”מ
קוטר: 17 ס”מ
קוטר חיבור צינור: “¾

כולל סילגארד (סיליפוס)

מחסנית 550 גר

מחסנית 550 גר

מחסנית 500 גר

החלפת מחסנית / מילוי

כל 6 חודשים

כל 6 חודשים

כל 4 חודשים

אחריות

1 שנה

1 שנה

1 שנה

מסנני מים דירתיים –
זה עמיעד.

מסנני המים של עמיעד ידועים כבעלי הטכנולוגיה מהמתקדמת בעולם, ופותחו בהתאמה לתנאי האקלים הישראלי. הם מגינים על הצנרת הביתית, מכשירי החשמל, מערכת ההשקיה והסביבה, ואף חוסכים בהוצאות מיותרות.

איך עובד מסנן מים ביתי
של עמיעד?

סינון המים מתבצע ע”י העברת המים הזורמים לבית דרך גליל סינון מיקרוני מפלדת אלחלד (נירוסטה) ומחסנית המכילה סילגארד (סיליפוס). פעולה זו גורמת למינרלים יוצרי האבנית שלא לשקוע באביזרים בהם עוברים או עומדים מים. הסילגארד (סיליפוס) בעל אישור מכון התקנים לפי ת”י 5438.

סינון מיקרוני לכל המים
שנכנסים הביתה!

הסינון באמצעות עמיעד סופר מהווה קו הגנה איתן בכניסה לבית וממוקם באזור בעל גישה נוחה לניקוי ולשמירה על מים נקיים בצנרת ובמכשירי החשמל. עמיעד סופר מצויד במנגנון ייחודי המתריע בפני הצטברות לכלוך, מאפשר ניקוי פשוט של המסנן בזמן ומונע ירידת לחץ והצטברות חיידקים.

עמיעד - חיים עם פחות אבנית

מי השתיה

במי השתיה

במכונת הקפה

במכונת הקפה

קומקום החשמלי

בקומקום החשמלי

במקלחת

במקלחת

במכונת הכביסה

במכונת הכביסה

בדוד השמש

בדוד השמש

רוצה לדעת עוד?

האבנית במי השתייה שלנו מורכבת מיוני סידן, מגנזיום ויוני מימן פחמתי (ביו קרבונט) הנחשבים למינרלים טובים המספקים חלק מחוסרי המינרלים בגוף האדם – במיוחד חוסרי סידן ומגנזיום.

האבנית שוקעת על גבי גופי החימום, צנרת הבית ואביזרי המים השונים, בעיקר בתהליך חימום המים – תהליך המאיץ את שקוע האבנית.

הסיליפוס נמס באיטיות במים בהתאם לספיקת המים וכמות האבנית, ונדרש לחדש אותו: החלפת מחסנית במסנני עמיעד אלפא ועמיעד סופר אחת ל-6 חודשים או 125,000 ליטר, ובמסנן עמיעד קומפקט אחת ל-4 חודשים או 85,000 ליטר.

עמיעד סופר / עמיעד אלפא / עמיעד קומפקט >
תו תקן סיליפוס >

כאשר האבנית נדבקת לגוף החימום היא יוצרת שכבת בידוד. זמן ויעילות החימום מתארכים – וכפועל יוצא עלויות החשמל עולות (לדוגמה זמן חימום המים בדוד השמש, במכונת הכביסה ואפילו בקומקום החשמלי). ככלל אצבע, עובי אבנית של 1מ”מ אבנית מעלה את צריכת החשמל בכ-10%.
המחיר יכול להיות משמעותי ביותר. מלבד עלויות החשמל, נזק נוסף נגרם בצנרת הביתית אשר נסתמת עד למצב בו המים אינם עוברים (ממש כמו סתימת עורקים בגוף האדם). בהתקנת מסנן דירתי או ביתי וטיפול נכון אנו מאריכים את זמן חייהם של גופי החימום ותקינותם לשנים רבות, מבלי להגיע לתחזוקת שבר אלא כפעולת מניעה קבועה בתחזוקת הבית.

המכלול קיים במסנן ‘עמיעד סופר’ ואינו קיים בדגמים אחרים – מדובר במאפיין הנותן אינדיקציה לניקוי נדרש של רשת הסינון. המנגנון מזהה את הפרש הלחצים בין כניסת המים לבית לבין היציאה, באם רשת הסינון שלנו בדרגת 50 מיקרון נסתמת מלכלוך אין ביכולת המים לעבור בלחץ נדרש לתוך הבית שלנו עקב הסתימה ולנו לא יהיה לחץ בברזים. לכן הכפתור האדום במכלול מורה הסתימה יעלה למעלה וייתן לנו התראה על כך. המהלך הבא יהיה תחזוקה וניקוי רשת הסינון והחזרת המסנן לפעילות שגרתית עם לחץ מים תקין.

מסנן המים של עמיעד הינו בעל אישור מכון התקנים. התקן בו אנו נדרשים לעמוד הוא תקן מס’ 1505 של מכון התקנים הישראלי – המייעד את המסנן על כלל חלקיו וגם את מחסנית הסיליפוס – לשימוש למי שתייה. פרוטוקול הבדיקה מורכב מעשרות בדיקות שונות אשר מכשירות את המסנן לשימוש בטוח ועל פי התקן לשימוש לצרכן הפרטי. לצפייה בתעודות:
עמיעד סופר / עמיעד אלפא / עמיעד קומפקט >
קישור לאתר מכון התקנים

צוות מתקיני הבית של עמיעד, נבחר בקפידה ועומד בכל הקריטריונים וערכי הליבה של עמיעד. מקצועיות, יושרה והגינות, שירות אישי ושאיפה למצוינות הנם רק חלק מהיתרונות להם זוכים ללקוחותינו. במהלך ההתקנה, מעביר המתקין הדרכה על אופן השימוש, הטיפול, התפעול והתחזוקה. עונה על כל שאלות הלקוח ומהווה כתובת נוספת בעת הצורך.
לרשימת המתקינים המורשים של עמיעד