חיסכון חשמל בבית

חיסכון חשמל בבית

הוצאות החשמל בבית ישראלי ממוצע הן גבוהות יחסית, אבל רוב הישראלים מאמינים שאין הרבה מה לעשות – כי הרי תמיד צריך להרתיח מים בקומקום, להפעיל מזגנים בבית, ושלא נשכח גם להפעיל מכונת כביסה ולהדליק דוד לפני מקלחת.

אבל מה אם נאמר לכם, שיש שיטה יעילה, שיכולה לעזור לכם עם חיסכון חשמל בבית, בהיקפים מפתיעים, מבלי להתאמץ ומבלי לרדת ברמת החיים?

חיסכון חשמל בבית – מאות עד אלפי שקלים בשנה

מחקרים שנערכו בבריטניה, מוכיחים כי מכשירי חשמל עם גופי חימום, מבזבזים 40% אנרגיה יותר, כאשר הם פועלים על בסיס מים שאינם מסוננים.

לעומת זאת, מכשירי חשמל זהים, הפועלים בעזרת מים המגיעים לאחר סינון באמצעות מערכת מתקדמת לסינון אבנית, צורכים עד 40% חשמל פחות, אך גם פועלים לזמן רב יותר, ואף נזקקים לפחות תיקונים ואפילו החלפה.

המשמעות הפשוטה היא כי מסנן מים ביתי להפחתת אבנית, מאפשר למשפחה ממוצעת לחסוך מאות שקלים בשנה על הוצאות חשמל ואף הרבה יותר.

ובחשיבה ירוקה, כאשר מחילים את הנתון הזה על יישובים שלמים ואף על מדינה שלמה, מדובר על חיסכון חשמל מדהים בהיקפו.

אבל אם נחזור לרגע להיקפים קצת יותר צנועים, הרי שאם מתקינים מסנן מים דירתי, או מסנן מים ביתי, משפחה ממוצעת יכולה לחסוך כמה מאות עד אלפי שקלים בשנה, להגן על מכשירי חשמל וגם על ברזים, מערכות צנרת והשקיה יקרות.

חיסכון חשמל בבית

איך אבנית גורמת לכם לבזבז הרבה יותר חשמל?

מלבד פגיעה מתמשכת של משקעי אבנית בתפקוד התקין של מכשירי חשמל רבים ושל הצנרת, היא גורמת להוצאות חשמל גדולות בשתי דרכים עיקריות:

1. משקעי אבנית על גופי חימום של קומקום חשמלי, דוד חשמל ומכשירים נוספים, גורמים למכשיר להתאמץ הרבה יותר כדי לחמם את המים. לשם כך דרוש שימוש רב יותר בחשמל ולכן ההוצאות תופחות.

2. כאשר המים בדירה אינם מסוננים, קולטי שמש בדוד שמש מתכסים אבנית ואז הדוד לא מתחמם, גם כאשר יש שמש בחוץ. אתם נאלצים להדליק את החימום החשמלי ומוציאים יותר כסף.

לסיכום

שימוש במסנן להפחתת אבנית ולטיהור מים מאפשר לכם לבצע התייעלות אנרגטית בבית, להפחית את הוצאות החשמל וגם לחמם מים ללא חשש, ליהנות לטווח ארוך משימוש תקין בדוד שמש ומכונת הכביסה, לשמור על מכשירי החשמל מפני בלאי מיותר וגם על הצנרת והברזים.

מלבד זאת, שימוש במסנן כזה מסייע לכם לחסוך באנרגיה לטובת הסביבה, לתרום את החלק שלכם לצמצום ההתחממות הגלובלית ולשמור קצת יותר טוב על כדור הארץ.

מסנני המים המתקדמים של עמיעד מאפשרים לכם לטהר את המים, להפחית משמעותית את כמות האבנית במים בבית, וכתוצאה – לחסוך לעצמכם משמעותית בהוצאות החשמל בטווח הארוך.
עם תו תקן ישראלי, אחריות יצרן, לצד האחריות והשירות של עמיעד – מערכת המים הביתית שלכם יכולה להיות מוגנת מפני נזקי אבנית!

צרו קשר עוד היום להתאמה של המסנן המתאים לצרכים שלכם.

מאת עמיעד © כל הזכויות שמורות.

עגלת קניות
  • אין מוצרים בעגלת הקניות שלך.