החלפת צנרת בבית – כמה עולה?

החלפת צנרת בבית מחיר

כיצד להימנע מהחלפת הצנרת הביתית עקב נזקי אבנית

כולנו מכירים את המושג ״אבנית״, כולנו מצאנו עצמנו מנסים לנקות את התחתית של הקומקום החשמלי ובסוף נכנעים ומחליפים אותו בחדש. אבל מה בנוגע להצטברות של אבנית בתוככי צנרת המים הביתית? החלפת צנרת בבית פרטי או אפילו בדירה הינה פרויקט רציני ויקר. כיצד ניתן להימנע מכך? כדי להשיב על שאלה זו, יש להבין מהיכן מגיעה האבנית וכיצד היא נוצרת.

מהיכן מגיעה האבנית?

במים המגיעים לצנרת הביתית שלנו קיימים – חומרים ומינרלים שונים. כמובן שהמים הללו עוברים טיפול מחטא ובחברת מקורות דואגים שיהיו נקיים ובטוחים לשתייה, אולם חלק מאותם מינרלים מתחברים ויוצרים התגבשות בצורת משקעי אבנית כאשר הם נחשפים למקור חום, כמו למשל גוף חימום, הקיים במוצרים ביתיים שונים – לדוגמא: בדוד החשמלי, בקומקום, או במדיח ובמכונת הכביסה ואפילו כאשר הם זורמים בתוך צנרת חמה כמו זו שבמקלחת. בכל המצבים הללו אותם מינרלים עוברים תהליך אשר הופך אותם למשקע שנשאר ומצטבר באותו מקום. זוהי האבנית שכולנו מכירים והיא מפחיתה את יעילות גוף החימום עליו היא מצטברת עד למצב בו הוא אינו יכול למלא את תפקידו כראוי. מעבר לכך, אותה אבנית עלולה להצטבר גם במקומות שונים בצנרת עצמה ולבסוף אתם עלולים למצוא עצמכם נאלצים לבצע החלפת צנרת בבית.

כולנו מבינים כי באופן יחסי, עלות החלפת צנרת בבית אינה עולה באותו קנה מידה כמו החלפת קומקום חשמלי.

החלפת צנרת בבית פרטי

האם ישנה צנרת שיכולה למנוע הצטברות אבנית?

יתכן ויהיו מי שינסו לשכנע אתכם שצנרת מסוימת תהיה יותר עמידה בפני הצטברות אבנית – אך זו תהיה אשליה לחשוב שזו המציאות: בין אם הצנרת שלכם מגולוונת, פלסטית או מכל סוג אחר, כשמצטברת בה אבנית, הנזק יגיע בסופו של דבר. במקום שתיאלצו לשלם עבור החלפת צנרת בבית מחיר גבוה ויקר להחריד, יש פתרון מונע פשוט שיעלה לכם הרבה פחות וישמור עליכם, על הצנרת ואף על מערכת ההשקיה הביתית.

מהו הפתרון היעיל ביותר למניעת נזקי אבנית?

אין ספק שהפתרון היעיל ביותר למניעת נזקים לצנרת המים הביתית עקב הצטברות אבנית הינו התקנת מסנן מים ביתי. המסנן מותקן מחוץ לבית, על קו המים הראשי בסמוך למונה, והוא מטפל בכל טיפה שיוצאת מן הצנרת הציבורית לזו הפרטית שלכם. ההגנה עליכם ועל צנרת המים שלכם מתחילה מהמקום בו הצנרת היא פרטית שלכם.

ברגע שאתם מתקינים מסנן מים ביתי, אתם מוודאים שלא תיווצר יותר אבנית בצנרת שלכם.

החלפת צנרת בבית

איזה מסנן מים ביתי הכי מומלץ?

קיימים מסננים שונים אולם רוב בעלי המקצוע ממליצים על המסננים הביתיים של ״עמיעד מערכות מים״ כטובים, האיכותיים והיעילים ביותר. המסננים של עמיעד מצויידים במחסנית סילגארד (סיליפוס) הדואג למנוע הצטברות והיווצרות של אבנית בתוך צנרת המים שלכם וכל זאת מבלי להוציא מן המים את המינרלים להם אתם זקוקים לשמירה על בריאותכם ותקינות תפקוד גופכם.

בנוסף, מסנן עמיעד הינו מוצר ישראלי, העומד בכל הדרישות של מכון התקנים הישראלי ומשרד הבריאות. המסננים שלנו מותאמים לאקלים ולשוק המים הישראלי, וישמרו עליכם טוב יותר מכל מסנן מים ביתי אחר.

בחרו את המסנן המתאים לכם

אתם מוזמנים לבקר באתר עמיעד ולקרוא עוד על המסננים הביתיים השונים ועל הידע המדעי והטכנולוגי בו משתמשים בחברה על מנת לשפר את איכות המים שאתם צורכים. כמובן שאנו גם זמינים בטלפון שמספרו 2958*פנו אלינו בכל שאלה ואנו נשמח לתת לכם מידע ולעזור לכם לבחור את המסנן הבא שלכם.

מאת עמיעד © כל הזכויות שמורות.

עגלת קניות