תנאי שימוש – אתר הסינון הביתי של עמיעד מערכות מים בע”מ

עדכון אחרון: אפריל 2023

הגדרות

בתנאי השימוש יהיו למונחים המוגדרים בהם המשמעות שלהלן:

 • עמיעד או החברה – עמיעד מערכות מים בע”מ מ.ז. 512497694, קיבוץ עמיעד, ד.נ. גליל עליון 1;
 • האתר – אתר האינטרנט amiadhomefilters.com;
 • המוצרים – המוצרים המופיעים באתר ומוצעים למכירה;
 • ימי עסקים הינם ימי חול – ראשון עד חמישי – ואינם כוללים את ימי שישי, שבת, ערבי חג, חול המועד וימי זיכרון;
 • התנאים מופיעים בלשון זכר אך מיועדים, כמובן, גם לנשים.
 • מסמכי הרכישה – תנאי הרכישה והשימוש במוצרים הנרכשים מעמיעד, בנוסח המצורף בכתובת האתר וכפי שיעודכן מעת לעת על ידי עמיעד;
 1. כללי
  • האתר מנוהל ומופעל על ידי עמיעד.
  • תנאי שימוש אלה, יחד עם התנאים הכלליים, מסדירים את השימוש שלך (“המשתמש“) באתר, בביצוע הזמנת המוצרים המוצעים בו ובשירותים המוצעים בו (יחד “השירותים“) ומהווים הסכם בין המשתמש ובין עמיעד לגבי אופן השימוש באתר ובשירותים (“תנאי השימוש“). תנאי השימוש כוללים גם את מדיניות הפרטיות והתנאים הכלליים. 
  • השימוש באתר ובשירותים על ידי המשתמש כפוף לתנאי השימוש. הינך מתבקש לקרוא את תנאי השימוש בשימת לב ובטרם תעשה כל שימוש באתר ובשירותים. בשימושך באתר ו/או בשירותים הינך מביע את הסכמתך לתנאי השימוש. אם אינך מסכים לתנאי השימוש, הינך מתבקש שלא לעשות שימוש באתר ו/או בשירותים ו/או במוצרים.
  • תנאי השימוש חלים על השימוש באתר, בתכניו, ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת דיגיטלי אחר (כדוגמת טלפון סלולארי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו”ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר, בין באמצעות רשת האינטרנט ובין באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
  • עמיעד שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי השימוש בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי. המשך השימוש באתר לאחר שינוי התנאים ייראה כהסכמה מדעת שלך לשינוי האמור; בהתאם לכך, המשתמש מתבקש לעיין בתנאי השימוש בכל כניסה מחודשת לאתר. בכל עת תוכל לעיין בתנאי השימוש העדכניים באמצעות לחיצה על הקישור המתאים באתר.
  • בכל שאלה הנוגעת לאתר, מוצרים המופיעים בו, הזמנות וברורים אחרים, המשתמש מוזמן לפנות אלינו באמצעות קישור לשירות הלקוחות המופיע באתר או בטלפון במספר 04-6655100 ונשוב אליך בהקדם.
  • כל הכתוב בתנאי השימוש הינו כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981, תקנותיו, צוויו ובהוראות מכוחו (“החוק“).
 2. הזמנה באתר
  • המוצרים אותם עמיעד מציעה באמצעות האתר הינם מוצרי סינון ביתיים למים מתוצרת עמיעד, אביזרים ושירותים נלווים. המוצרים עשויים להשתנות מעת לעת ומלאי המוצרים כולם או חלקם עשוי להיות מוגבל.
  • לאחר שהוספת מוצרים לסל הקניות שלך, עליך להזין בשדה המיועד לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, ת.ז., מספר טלפון, כתובת למשלוח וכתובת דואר אלקטרוני.
  • הקפד למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים על מנת למנוע ככל האפשר תקלה במשלוח ו/או בהזמנה. בהזנת הפרטים, הנך מאשר בזאת את נכונות הפרטים שמסרת. עמיעד לא תעשה בפרטיך כל שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר אשר מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש אלה.
  • אנו נמכור לך את המוצרים שהזמנת באתר בהתאם לכללים הבאים, במצטבר (1) לאחר שהושלם תהליך הרכישה, (2) בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי, (3) בבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל ו-(4) חברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת. לחילופין במקום סעיפים 3 ו-4 לעיל, ניתן לשלם עבור המוצרים באמצעות ארנק אלקטרוני (שירות תשלום) bit, כמפורט להלן.
  • על אף האמור, עמיעד שומרת לעצמה את הזכות לבטל את זכאותך לבצע רכישות באתר ו/או שלא לסיים את הליך המכירה, במקרים הבאים: (1) מסרת פרטים שגויים באתר; (2) אם ביצעת מעשה או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר ו/או בעמיעד, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של עמיעד; (3) אם השתמשת בשירותים לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה; (4) אם הפרת את תנאי השימוש, או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר; (5) אם אתה חייב כספים לעמיעד ולא פרעת את חובך, למרות שחלף המועד לתשלומו; (6) אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי; (7) במידה שקיימת מגבלה חוקית אחרת המונעת מעמיעד להשלים את רכישתך באתר.

אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נהיה חייבים למכור ו/או לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה ניצור עימך קשר, וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.  

 1. הזמנה משובשת

כדי שנוכל למכור ו/או לספק לך את המוצרים שהזמנת, הזמנתך צריכה להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנכונים והנדרשים ליצירת קשר עימך לתיאום משלוח. עמיעד לא תוכל לספק את המוצרים שהזמנת אם ההזמנה לא נקלטה במחשביה, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי עמיעד. אם לא תקבל מייל עם אישור פרטי ההזמנה בתוך 2 ימי עסקים, יש להניח כי חלה בהזמנה תקלה. במקרה זה הנך מתבקש לפנות אל שירות הלקוחות על פי הפרטים המפורטים בסעיף ‎1.6 לעיל. אנו נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.

 1. פרטים אישיים

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה יישמרו אצל עמיעד. אינך חייב לפי חוק למסור לנו פרטים אלה, אולם לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במאגר.

 1. המוצרים

עמיעד רשאית לשנות בכל עת את היצע ומגוון המוצרים. אשר על כן, העובדה שמוצר מסוים הוצע למכירה באתר במועד כלשהו אינה מבטיחה שיוצע למכירה גם בעתיד. עמיעד אינה מתחייבת להיקף, זמינות או מגוון מינימלי של מוצר כלשהו, למעט ביחס למוצרים במבצע שצוינה לגביהם כמות במלאי. אם אזל אחד מהמוצרים שהזמנת מהמלאי, עמיעד מתחייבת להודיעך על כך באמצעות הטלפון או כתובת הדוא”ל שמסרת ושומרת לעצמה את הזכות להציע לך מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומה. אם תקבל את הצעתנו, הזמנתך תעודכן מחדש. אם תסרב לקבל מוצר חלופי, עמיעד תבטל את הזמנתך ותזכה את כרטיס האשראי שלך.

 1. תשלום ותנאי תשלום
  • התשלום עבור המוצרים יתבצע באתר באמצעות כרטיס אשראי והחיוב, במידה שאושר על ידי חברת האשראי, הינו מיידי. ניתן לשלם עם כרטיסי אשראי מסוג ויזה, מאסטר קארד, אמריקן אקספרס, ישראכרט ודיינרס בלבד. עליך למסור את מספר כרטיס האשראי, תעודת הזהות של בעל הכרטיס, סוג הכרטיס ואת תוקפו. עמיעד שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השימוש באמצעי תשלום כלשהו באתר, להתיר שימוש באמצעי תשלום נוספים ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי האשראי או אמצעי התשלום, שעמיעד תכבד.
  • לאחר שהזנת את פרטי כרטיס האשראי, יישלח אליך אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את עמיעד לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו.
  • אם יתברר שכרטיס האשראי שלך אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה, עמיעד תיצור איתך קשר לשם השלמת העסקה באמצעות כרטיס אשראי חלופי או לשם ביטולה. אם השימוש בכרטיס האשראי אושר על-ידי חברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו, תימסר לך הודעה מתאימה על-כך וחשבונך יחויב בעלות המוצרים שמופיעה באישור ההזמנה.
  • לחילופין ניתן לשלם עבור המוצרים באמצעות שירות תשלום BIT. השימוש באפליקציית BIT היא באחריות המשתמש.
  • ברכישה באתר, הינך מאשר קבלת חשבונית דיגיטלית, בהתאם לחוק חתימה אלקטרונית התשס”א – 2001.
 2. מחירים
  • המחירים באתר מופיעים בשקלים חדשים והם כוללים מע”מ, ככל שחל על פי דין.
  • המחירים אינם כוללים דמי התקנה, למעט אם מצוין אחרת באתר. אנו ממליצים ללקוחותינו ליצור קשר עם המתקינים המורשים המופיעים באתר או עם עמיעד בטלפון 04-6655100 לקבלת הצעת מחיר להתקנה (התלויה באופי הצנרת המצויה בביתך) ולצורך תיאום ההתקנה על ידי המתקינים המורשים של עמיעד.
  • עמיעד רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי). ככל שיעודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, תחויב לפי המחירים המעודכנים.
  • לתשומת לבך: עמיעד עושה ככל יכולתה לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות והחברה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן. במקרה זה נפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו המחיר הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרכוש אותו במחיר הנכון. אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון – לא נהיה חייבים לספקו לך ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי עמיעד.
 3. מועדי אספקה
  • אם בחרת באפשרות של משלוח (ולא באיסוף עצמי), המוצרים יסופקו לך בתוך 14 ימי עסקים ממועד אישור ההזמנה בדבר רכישתם לדואר האלקטרוני שלך. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על מוצרים שאזלו מהמלאי.
  • סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת המוצר שבחר הלקוח וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. במקרה של עסקה בתשלומים, ייתכן ודמי המשלוח ייגבו במסגרת התשלום הראשון. עמיעד אינה מבצעת משלוח מחוץ לישראל.
  • אספקת המוצר תיעשה באמצעות חברת משלוחים. באזורים המוגבלים לגישה מבחינת חברת השליחויות (כמפורט בסעיף ‎4 להלן) עמיעד תהיה רשאית להציע למשתמש לספק לו את המוצרים במקום סמוך ומקובל, וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.
  • האזורים בהם לא יסופקו שירותי משלוחים מופיעים בכתובת האתר של השליחים: http://www.orian.com/OrianSearchServices/.
  • עמיעד לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת עיכוב של חברת השילוח, תקלות, עיכובים, שביתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.
 4. מבצעים, הטבות והנחות
  • מעת לעת, עמיעד עשויה להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. בכפוף להוראות החוק, עמיעד רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנות אותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.
 5. ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

עסקה שנעשתה דרך האתר ניתנת לביטול עד 14 ימים ממועד עשיית העסקה או ממועד קבלת המוצר או ממועד קבלת מסמכי הרכישה (הכוללים את הפרטים הכלולים בסעיף 14ג לחוק) לפי המאוחר מבניהם ביטול עסקה שלא עקב פגם במוצרים, אי-התאמה או אי-אספקה תותנה בכך שלא נעשה בהם שימוש ושהם נמצאים באריזתם המקורית . במקרה שאתה מעוניין לבטל את העסקה, אתה מחויב לשלוח הודעת ביטול הכוללת שם ומספר ת.ז. של המשתמש לעמיעד, לכתובת דואר אלקטרוני info@amiadhomefilters.com או לפקס מס’ 04-8145732, או בדואר רשום או בהודעה במשלוח הודעה מקוונת בכתובת מרשתת  או לבצע שיחה טלפונית למס’ טלפון 04-6655100.

דמי ביטול ו/או סכומים אחרים המותרים בגביה בנסיבות של ביטול עסקה ייקבעו ו/או ייגבו בהתאם לקבוע בחוק.

 1. תמונות להמחשה בלבד

תמונות המוצרים באתר מוצגות לצורכי המחשה בלבד ובאות לתאר מאפיינים כלליים של המוצרים. בנוסף, ייתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל, וכיו”ב בין המוצר, כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר במציאות. אין בכך כדי להטיל על עמיעד, או מי מטעמה, אחריות כלשהי.

 1. אחריות למוצרים

עמיעד אינה יוצרת מצג, מפורש ו/או משתמע, בדבר ו/או בקשר עם סחירות המוצרים ו/או התאמתם למטרה ספציפית. המוצרים ניתנים על בסיס “As Is”, בכפוף לאחריות המוגבלת שמעניקה עמיעד, לפיה עמיעד תהיה אחראית כלפיך, למשך תקופה של 12 חודשים ממועד חשבונית הקנייה, כי המוצרים יהיו חופשיים מפגמים בייצור, בחומרים ובעבודה, וכל פגם שיתגלה עקב שימוש סביר במוצרים יוחלף או יתוקן על ידי עמיעד. אחריות עמיעד המפורטת כאן תהיה כפופה ובהתאם לתעודת האחריות של עמיעד המצורפת למוצרים ולחוברת ההתקנה וההפעלה של המוצרים, ובכפוף לרישום המוצר אצל עמיעד מערכות מים בע”מ, כמפורט בתעודת האחריות. אנא פנו לתעודת האחריות של עמיעד לצורך תנאי האחריות המלאים.

האזורים בהם לא יסופק שירות, לרבות שירותים הכלולים באחריות מפורטים באתר http://www.orian.com/OrianSearchServices/.

 1. הבעלות על התכנים באתר
  • עמיעד הינה הבעלים או בעלת רישיון שימוש בכל זכויות יוצרים, זכויות בסימני המסחר, זכויות בעיצובים, זכויות בפטנטים וכן בכל זכויות קניין הרוחני אחר, בין אם רשומות ובין אם אינן רשומות, הגלומות באתר, במוצרים המפורסמים בו, בשירותים או בתוכן האתר, לרבות דימויים גרפיים, תצלומים, דמויות, מוזיקה, קולות, צלילים או טקסט באתר (“התוכן“). זכויות קניין רוחני כאמור בתוכן, בשירותים ובאתר מוגנות על ידי הוראות הדין הרלוונטי. אין בשימוש אשר נעשה באתר, בשירותים או בתוכן כדי להקנות למשתמש איזה מזכויות הקניין הרוחני כאמור, באתר, בשירותים ובתוכן. 
  • אין באתר או באמור בו, במפורש או במשתמע, משום מתן רישיון או זכות להשתמש באיזה מסימני המסחר המוצגים בדפי האתר, ללא ההסכמה בכתב של העמיעד, או של צד שלישי כלשהו אשר עשוי להיות הבעלים של סימן המסחר המוצג בדפי האתר.
  • שימוש מכל סוג שהוא בתכנים באתר או בכל חלק מהם, לרבות שימוש באמצעות קישור מאתר אחר, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מעמיעד, הינו אסור.
  • אין להעתיק, לשכפל, להפיץ או להשתמש בכל דרך אחרת בתוכן המופיע באתר.
  • המשתמש אינו יכול לשנות עותק קשיח או דיגיטאלי של התוכן באתר אשר הוא הדפיס או הוריד. כמו כן, המשתמש אינו יכול להשתמש בציורים, תמונות, סימונים גרפיים, קטעי וידאו או אודיו אשר הוריד המשתמש מהאתר בנפרד מהטקסט הנלווה אליהם באתר. 
  • היה והמשתמש יספק לעמיעד משוב, פידבק, הערה או הצעה כלשהי לגבי פעילות או איכות המוצרים /או האתר (להלן – “פידבק“), עמיעד תקבל רישיון בלעדי, ללא תמלוגים, תמידי, כלל עולמי ובלתי הדיר לשלב את הפידבק בכל המוצרים השירותים הנוכחיים או העתידיים שלה, וכן תהיה זכאית להשתמש, ללא קבלת אישור המשתמש, בפידבק לכל מטרה שהיא וכל זאת מבלי להעניק למשתמש כל תמורה. המשתמש מאשר כי הפידבק יחשב כמידע שאינו סודי. כמו כן, המשתמש מצהיר כי הפידבק אינו כפוף לתנאי רישיון אשר יש בהם כדי להגביל את החברה בכל דרך שהיא.
 2. שינויים באתר והפסקת השירות
  • עמיעד יכולה לשנות מעת לעת את מבנה האתר, מראהו ועיצובו, את היקפם וזמינותם של השירותים בו ותהיה רשאית לשנות כל היבט אחר הכרוך באתר – והכל, בלא צורך להודיע לך על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים והאחרים המתרחשים בו. מטבעם, שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או לעורר בתחילה אי-נוחות וכיו”ב. בעשיית שימוש באתר הנך מוותר על כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי עמיעד בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו אגב ביצועם.
  • מבלי לגרוע מן האמור לעיל רשאית עמיעד להפסיק בכל עת את מתן השירותים באתר, כולם או מקצתם לפי שיקול דעתה הבלעדי.
 3. אחריות ושיפוי
  • עמיעד לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק, לרבות נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד אשר ייגרם למשתמש או לצד שלישי כתוצאה מהשימוש באתר או בשירותים שבאתר.
  • האתר ותכניו מוצגים על ידי עמיעד “כפי שהם” (“AS IS”) . למרות שעמיעד מנסה לדייק ככל שניתן בתכנים המוצגים באתר, עמיעד אינה נותנת התחייבות או מצג כלשהו בקשר עם שלמות או דיוק המידע המוצג באתר, לרבות מפרטי המוצרים ופעולתם.
  • המשתמש מסכים כי באחריותו הבלעדית לבדוק את האתר, וכי האחריות לכל סיכון אשר עשוי להיגרם מהשימוש באתר מוטלת על המשתמש בלבד ובאחריותו הבלעדית. עמיעד, נושאי המשרה בה, עובדיה, או מי מטעמה, לא יהיו אחראיים לכל נזק ישיר, נלווה, תוצאתי, עקיף או עונשי הנובע מכניסה של משתמש לאתר או כל שימוש שנעשה בו.
  • ככל שדין או חוק כלשהם קובעים כי השימוש באתר מיועד למבוגרים בלבד, חל איסור על קטינים לעשות שימוש באתר. יחד עם זאת, היה וקטין ביקר באתר מרצונו החופשי, כי אז לא תישא עמיעד באחריות לשימוש שנעשה כאמור, היה והאתר או שימוש בו עשוי להיחשב כבלתי הולמים לקטינים.
  • עמיעד רשאית בכל עת ומבלי לתת על כך הודעה, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לבצע כל שינוי באתר או בכל חלק ממנו, להפסיק או להשהות את הפעלת האתר או חלקו. כמו כן, הפעילות באתר עשויה להיות מושהית או מעוכבת, באופן קבוע או זמני.
  • המשתמש ישפה את עמיעד או מי מטעמה בגין כל נזק, עלויות, הוצאות או הפסדים (לרבות הוצאות משפטיות סבירות) אשר נגרמו לעמיעד בקשר עם השימוש של המשתמש באתר ו/או בשירותים או עקב הפרת תנאי השימוש על ידי המשתמש.
 4. פרטיות

עמיעד מכבדת את הפרטיות של המשתמשים ומחויבת להגן על המידע האישי שהמשתמשים משתפים עמה. אנו מאמינים כי למשתמשים הזכות להכיר את המדיניות שלנו בנוגע לאיסוף ושימוש במידע המתקבל על ידינו בזמן השימוש באתר. מדיניות איסוף המידע לסוגיו מתוארת במדיניות הפרטיות שלנו, המשולבת בתנאי שימוש אלה על דרך ההפניה. המשתמש מסכים ומאשר כי החברה תעשה שימוש במידע אישי אשר הועבר לעמיעד ו/או הונגש לה בהתאם למדיניות הפרטיות. כזכור, לפני השימוש באתר יש לקרוא תחילה ולהסכים למדיניות הפרטיות.. כמו תנאי השימוש, גם מדיניות הפרטיות יכולה להשתנות בהתאם להחלטת האתר. על כן , עמיעד ממליצה למשתמש לעיין במדיניות הפרטיות מפעם לפעם. באמצעות השימוש באתר ובשירותים, המשתמש מביע את הסכמתו לתנאי מדיניות הפרטיות.

 1. יחסי הצדדים

יובהר כי אין ולא מתקיימים בין עמיעד לבין המשתמש, יחסי עובד-מעסיק, יחסי סוכנות או יחסי שותפות כמשמעותם על פי כל דין, על כל המשתמע מיחסים אלה. המשתמש לא יציג את עצמו כנציג, סוכן או עובד של עמיעד ועמיעד לא תהיה אחראית ולא תחוב בגין כל מעשה, מחדל או מצג אשר יעשה על ידי המשתמש בניגוד לאמור לעיל.  

 1. הסכמה כוללת

תנאי השימוש ממצים את היחסים המשפטיים וההסכמות בין המשתמש לבין עמיעד ביחס לשימוש באתר ובשירותים, והם גוברים על כל מצג, הבנה או הסכם קודמים, אשר ניתנו או התקיימו, אם בכלל, בין המשתמש לבין עמיעד.  

 1. שמירת תוקף

במידה שסעיף מתנאי השימוש יימצא לא תקף, בלתי אכיף או בלתי חוקי מאיזו סיבה שלא תהיה, תוקפם או אכיפתם של יתר הסעיפים לא תפגע. 

 1. ויתור

במידה שעמיעד לא השתמשה או השתהתה מלהשתמש בזכות מהזכויות המוקנות לה על פי הסכם זה, במקרה מסוים או בסדרת מקרים, לא יראו בכך ויתור על זכות מזכויותיה. אף זכות של עמיעד אינה ניתנת לוויתור אלא בכתב, בהודעה חתומה על ידיה. סטייה מתנאי הסכם זה על ידי עמיעד במקרה מסוים או בסדרת מקרים, לא תהווה תקדים ולא ילמדו ממנה גזירה שווה לכל מקרה אחר בעתיד. 

 1. סמכות שיפוט

מוסכם, כי סמכות השיפוט הבלעדית והייחודית בכל הקשור להסכם זה, ביצועו, פירושו, עניין הקשור ו/או נובע ממנו, מוקנית לבית המשפט המוסמך בחיפה.

 1. פנייה למשתמש

לאחר שמסרת את פרטיך באתר, אישרת את המסמכים המחייבים ונתת את הסכמתך לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, עמיעד תהא רשאית, אך לא חייבת, להציג או לשלוח לך עדכונים, באמצעות החשבון שלך באתר, בדואר אלקטרוני, בפקס ובמסרונים (SMS) ובכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, כמו גם שירותים ומוצרים של אחרים, מבצעים, חידושים באתר ודברי פרסומת, וזאת בהתאם להוראות סעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ”ב – 1982. בכל עת, תוכל לחזור בך מהסכמתך ולהודיע לעמיעד על סירובך לקבל דברי פרסומת, דרך כלל או מסוג מסוים, על-ידי משלוח הודעת סירוב. הדרך למשלוח הודעת הסירוב תפורט בדברי הפרסומת שתשלח עמיעד ו/או מי מטעמה.

 1. השימוש באתר

הנך רשאי להשתמש בתכני האתר (להבדיל מעסקאות שאתה מבצע באמצעותו) באופן אישי ובלתי מסחרי בלבד, למטרות חוקיות בלבד ובכפוף לתנאים אלו. אין להשתמש באתר באופן אחר, אלא אם קיבלת את הסכמתה המפורשת של עמיעד לכך, מראש, בכתב ובכפוף לתנאי ההסכמה (אם תינתן). האחריות לשימוש באתר ולכל תוצאה הנובעת ממנו, חלה עליך בלבד.

 1. יצירת קשר

בכל שאלה שיש למשתמש בנוגע לתנאי השימוש או לשירותים באתר, ניתן ליצור עם עמיעד קשר בעמוד זה.